LIKWIDACJA SZKÓD TRANSPORTOWYCH

Skontaktuj się i uzyskaj kompleksową analizę prawną

Likwidacja szkód transportowych – pomoc prawna

Kancelaria Markowski & Michałowski Kancelaria Prawna S.C. w szczególności specjalizuje się w zakresie branży transportu i spedycji. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w obsłudze spraw z zakresu funkcjonowania całego łańcucha dostaw, dzięki temu oferujemy profesjonalne doradztwo prawne na rzecz podmiotów prowadzących działalność gospodarczą w branży TSL.

Branża transportowa rozwija się niezwykle szybko. Niestety, świadomość całego środowiska transportowego w zakresie praw oraz obowiązków podmiotów uczestniczących w całym łańcuchu dostaw, okazuje się być niewystarczająca. Nasza kancelaria świadczy usługi zabezpieczające prawa klientów jeszcze na etapie przygotowania kontraktu, chroniąc jego i posiadane mienie. Chcąc oszczędzić sobie przynajmniej części potencjalnych kłopotów w przyszłości, warto zaufać nam już dziś.

Transport i spedycja – możliwe problemy

Z racji swojego charakteru, transport i spedycja mogę często borykać się z problemem, takim jak likwidacja szkód transportowych. Jedno niespodziewane wydarzenie generuje wiele niekomfortowych sytuacji. Usługa przeznaczona jest dla firm przewozowych i spedycyjnych w przypadkach powstania szkód transportowych.

Pomagamy w każdym etapie sprawy – zgłaszamy szkody do likwidacji w imieniu Klienta, informujemy o stanie likwidacji szkody oraz weryfikujemy jej prawidłowość, sprawdzamy zasadność stanowiska ubezpieczycieli, tworzymy procedury reklamacyjne, opiniujemy stanowiska ubezpieczycieli oraz odpowiadamy na nie, reprezentujemy klientów przed organami sądowymi. Zajmiemy się tymi sprawami za Ciebie!

ZADZWOŃ DO NAS

Adwokat Piotr Markowski
Radca prawny Piotr Michałowski

NAPISZ DO NAS


   

   

  Obsługa prawna szkód

  Likwidacja szkód transportowych to dla nas codzienność. Nasze wieloletnie doświadczenie i profesjonalizm pozwalają w sposób skuteczny i sprawny rozwiązać Twój problem.

  Oferujemy obsługę prawną skrojoną według potrzeb. Cechuje nas wysoka jakość świadczonych usług oraz indywidualne podejście do klienta. Zajmujemy się jednorazową pomocą prawną, a także stałą współpracą z klientami na terenie całego kraju. Z nami Twoje interesy są w dobrych rękach. Zaufaj doświadczeniu.

  Zapraszamy do kontaktu:

  Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń: +48 507 039 346, +48 694 281 190