EGZEKUCJA DŁUGÓW – POZNAŃ

Skontaktuj się z nami i uzyskaj analizę prawną swojej sprawy

Egzekucja długów – terminowa realizacja zobowiązań

Płynność finansowa daje poczucie komfortu i bezpieczeństwa. Dwóch bardzo istotnych wartości. Niestety, zaburzenie równowagi płynności finansowej to rzecz, która może spotkać każdego z nas. W przypadku prowadzenia przedsiębiorstwa w dużej mierze zależy od tego czy wszelkie zobowiązania są realizowane przez kontrahentów w terminie.

Egzekucja długów przez osoby prywatne może zabrać sporo czasu i kosztować sporo nerwów. W dodatku często kończy się brakiem skuteczności. Dlatego tak ważne jest, aby zadbać o filary swojego bezpieczeństwa. I to jest nasze zadanie!

Obsługa na każdym etapie egzekucji

Nasza kancelaria zapewnia profesjonalną i efektywną pomoc w zakresie egzekucji długów dla osób prywatnych oraz przedsiębiorstw. Nasz teren działania to głównie Poznań i cała Wielkopolska, jednak nie wykluczamy współpracy na terenie całego kraju.

Zajmiemy się każdym etapem windykacji. Prowadzimy próby polubownego załagodzenia roszczeń, oraz windykacje sądowe –  wszelkie procedury. Egzekucja długów to jedna z naszych specjalności! Ułatwiamy odzyskiwanie należności w ramach:

 • faktur za dostawę oraz usługi
 • umów o pożyczkę
 • umów cywilnoprawnych w formie pisemnej oraz ustnej
 • dowolnych umów o pracę
 • wypłaconych zaliczek
 • kar, kar umownych
 • opłat likwidacyjnych przy zamknięciu polisolokat inwestycyjnych
 • spraw rozwodowych

Nasza kancelaria nie tylko umożliwi terminową zapłatę należności, ale jednocześnie zadba o zachowanie dobrych relacji z dłużnikami.

Jak uniknąć problemów z egzekucją długów

Myślimy przyszłościowo! Nasi specjaliści zadbają o Twoje bezpieczeństwo zarówno na etapie zawierania umowy jak i realizacji transakcji. Doradzimy w jaki sposób najlepiej zabezpieczyć Twoje wierzytelności, powiemy jak uniknąć problemu egzekucji długów jeszcze przed jego powstaniem, poinformujemy o możliwych zagrożeniach, wdrożymy najlepsze rozwiązania. Wszystko z myślą o Twojej przyszłości.

Jednocześnie nasza kancelaria prowadzi doradztwo prawne w zakresie poprawy funkcjonowania i rentowności przedsiębiorstwa, restrukturyzacji zadłużenia lub likwidacji podmiotów gospodarczych, a także reprezentuje wierzycieli w postępowaniu upadłościowym. Tym samym zapewniamy pełen wachlarz obsługi prawnej z zakresu windykacji na terenie Poznania oraz reszty kraju.

ZADZWOŃ DO NAS

Adwokat Piotr Markowski
Radca prawny Piotr Michałowski

NAPISZ DO NAS


   

   

  POZNAŃ – SIEDZIBA GŁÓWNA:

  Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń: +48 507 039 346, +48 694 281 190